Prodej

Prodáno | Zahrada, Lelekovice, Brno-venkov

prodáno + provize RK
Ev. č.01925
KategoriePozemky - zahrady
LokalitaLelekovice
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku511 m²
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaRekreační
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeZdeněk Mikulášek
Zdeněk Mikulášek

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji čtvercový pozemek (zahradu) o velikosti 511 m², nacházející se na nádherném místě, v lesy obklopené a od města Brna pouze 10 minut vzdálené obci Lelekovice.

Z pozemku, který má šířku 22 m a je ohraničen živým neudržovaným plotem, je vzhledem k ideální poloze krásný výhled do krajiny. Na pozemku nejsou zavedeny inženýrské sítě. Na sousedních pozemcích je řešena voda vrtem studny. Stavba je zde povolena max. do velikosti zastavěné plochy 12 m² a štít do výšky 4,5 m.

Obec Lelekovice je pro svou přírodu a polohu v blízkosti Brna a Moravského krasu velice turisticky vyhledávané místo se základní občaskou vybaveností.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.