Prodej

Prodáno | Prodej rodinný dům, Brno-Maloměřice, ul.Těsná

prodáno
Ev. č.02319
KategorieRodinné domy
LokalitaTěsná, Brno - Maloměřice
OkresBrno-město
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná302 m²
Plocha pozemku228 m²
Plocha zahrady103 m²
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeZdeněk Mikulášek
Zdeněk Mikulášek

Hledáte vícegenerační dům v Brně, nebo investiční příležitost na pronájmy? V tom případě máme pro vás ideální nabídku.

Ve výhradním zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnou vícegenerační RD s garáží a zahradou, nacházející se v blízkosti centra, v Brněnské lokalitě Maloměřice, ve slepé ulici Těsná.

Čtyřpodlažní dům má celkovou užitnou plochu 302 m2 vč. schodiště a leží na pozemku o rozloze 228m2. Z toho je zastavěná plocha 89m2, předzahrádka 36m2 a zahrada ve vnitrobloku o ploše 103m2.

V 1.n.p se nachází technické zázemí, garáž a přístavba o velikosti 87,3m2. Je zde i WC a příprava na případnou bytovou jednotku.
Ve 2.n.p. a 3.n.p. jsou 2 samostatné a dispozičně dobře řešené bytové jednotky 2+1 se samostatnými vstupy do všech místností o velikosti 65,7m2 a 61,6m2. Ke spodnímu bytu náleží terasa a k vrchnímu bytu zasklená veranda. Byty jsou vytápěný plyn. kotlem. Obě bytové jednotky mají samostatné měřidla na plyn i elektřinu.
V 4n.p. je situovaná půda o velikosti 64,4m2, která by se v případě rekonstrukce dala přestavět na pěknou bytovou jednotku s terasou orientovanou do zahrady, nebo jako mezonetová přístavba k bytu ve 3n.p.

Dům je ve stavu k rekonstrukci a pro svou ideální dispozici je víceúčelový.
- Dvougenerační bydlení: Rozsáhlé technické zázemí v 1n.p. lze připojit k bytové jednotce v 2n.p. a zbudovat tak mezonetový byt s přímým vstupem na zahradu, do garáže a na terasu. Bytová jednotka ve 2.n.p. je již propojena dřevěným schodištěm s jednou místností v 1.n.p. Druhý samostatný mezonetový byt může vzniknout spojením bytu ve 3.n.p a půdního prostoru.
- Dům na pronájmy: Vzhledem k situačnímu řešení domu, kde z centrálního schodiště se vstupuje vždy do uzamykatelného patra, lze přebudovat až na 4 samostatné bytové jednotky. Ve 2.n.p. a 3.n.p. jsou již byty o dispozici 2+1. Další bytová jednotka může být zrekonstruovaná z technického zázemí v 1n.p. a půdního prostoru ve 4.n.p.
- Dům k bydlení i podnikání: Rozsáhlé technické zázemí v 1.n.p. může být využito jako výrobní dílna. V 1.n.p. a 2.n.p. mohou vzniknout také kanceláře a k bydlení lze využít byt v 3.n.p a půdní prostor, který může posloužit např. i jako ateliér.

Na vyžádání vám zašleme pasport budovy s půdorysy, řezy i pohledy. Třída energetické náročnosti PENB zatím nebyla dodána, proto je uvedena třída G.
Dům je vzhledem ke své poloze a širokým možnostem využitím výbornou investicí do budoucna.

V blízkosti domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Nedaleko domu leží přírodní rezervace Akátky s vyžitím pro děti i dospělé a vyhlášenou restaurací Sherwood. Velkou výhodou je cyklostezka, vedoucí podél řeky Svitavy směr Obřany-Bílovice a dále. Na cyklostezku se dá napojit téměř od domu.

RD je ihned volný a prohlídka, kterou určitě doporučujeme je možná po domluvě.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.