Prodej

Prodáno | Prodej rodinného domu se dvěma bytovými jednotkami, 2256 m², Nesovice

IMG_5497
prodáno + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.01440-1
KategorieRodinné domy
LokalitaNesovice
OkresVyškov
Velikost4 pokoje
Plocha užitná100 m²
Plocha pozemku2.256 m²
Plocha zastavěná1.688 m²
Plocha zahrady523 m²
Plocha dílen7 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObytná
Rok výstavby1922
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIng. Věra Almasany
Ing. Věra Almasany

Naše společnost si dovoluje exkluzivně nabídnout k prodeji rodinný dům s velkou zahradou, bývalé hospodářské stavení s možností chovu hospodářských zvířat (stáj 20 m² a dílna 7,5 m²), pěstování plodin aj. v Nesovicích u Bučovic.

Celková plocha pozemku je 2 256 m², z toho zastavěná plocha činí 1 688 m², uliční šíře domu do „L“ je 26 m. Jedná se o nepodsklepený rodinný dům ze smíšeného zdiva se sedlovou střechou, s prostornou půdou a s průjezdem vraty na pozemek.

V domě se nachází dvě bytové jednotky o velikosti 2+1 se samostatnými vstupy a vlastním sociálním zařízením, z nichž jedna je zcela zrekonstruovaná. Vytápění domu kotlem na tuhá paliva, krbem a krbovými kamny. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (plyn u domu, obecní čistička odpadu) a má také vlastní studnu. Elektřina i rozvody topení jsou v mědi, okna plastová, podlahy beton s polystyrenem, plovoucí podlahy a linoleum. Orientace domu je východ – západ. Dům je ve stavu, kdy se dá hned bydlet, a dále si ho lze přebudovávat dle vlastních představ.

V obci se nachází mateřská škola, základní škola do 5. třídy, lékaři (zubař, obvodní), pošta, benzinka, koupaliště, hřiště s kavárnou, kulturní dům, hospoda a cukrárna s velmi příjemnými cenami. Spojení do Brna vlakem je rychlé a příjemné. Vesnice žije bohatým společenským životem.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.