Prodej

Prodáno | Prodej rodinného domu 3+kk, obec Šitbořice, okr. Břeclav

17
prodáno + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.01647
KategorieRodinné domy
LokalitaŠitbořice
OkresBřeclav
Velikost3 pokoje
Plocha užitná66 m²
Plocha pozemku598 m²
Plocha zastavěná255 m²
Stav objektuDobrý
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
ZástavbaVenkovská
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIvana Slavíčková
Ivana Slavíčková

Nabízíme prodej přízemního nepodsklepeného rodinného domu s celkovou obytnou plochou 66 m² v obci Šitbořice, okres Břeclav.

Dům je po částečné rekonstrukci (nová plastová okna, plynové ústřední topení, rozvody vody). Je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně obecní kanalizace.

Dispozice domu: zádveří 2,3 m², předsíň 7,6 m², obývací pokoj 17,8 m², kuchyňský kout 5,1 m², koupelna 4,0 m², WC 1,2 m², pokoj 15,0 m² a ložnice 13,0 m². Dům je zděný a ihned obyvatelný.

Příslušenství domu tvoří zděné vedlejší stavby ve dvoře (dílna a podsklepený sklad). Součástí nemovitosti jsou dva zemní sklepy (jeden ve zhoršeném technickém stavu). Celková výměra pozemků činí 598 m² (z toho zastavěná plocha domu, vedlejších staveb a dvora celkem 255 m²). Společně s RD je dále jako zahrada užíván i oplocený pozemek obce o výměře 155 m².

Obec Šitbořice leží 25 km od Brna, v obci se nachází veškerá občanská vybavenost, základní škola pro děti 1.-9. ročníku, mateřská škola v Šitbořicích je zaměřena na zdravý životní styl, doplňuje rodinnou výchovu. V roce 2002 byl v obci vybudován sportovní areál, jehož součástí je fotbalové hřiště, běžecká dráha s doskočištěm, dva tenisové kurty s umělým povrchem a osvětlením, víceúčelové hřiště s tartanovým povrchem a tenisová odrazová zeď.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.