Prodej

Prodáno | Dům k rekonstrukci v obci Zakřany, 25 km od Brna

IMG_9559
prodáno + provize RK
Ev. č.01273
KategorieRodinné domy
LokalitaZakřany
OkresBrno-venkov
Velikost3 pokoje
Plocha užitná60 m²
Plocha pozemku260 m²
Plocha zastavěná70 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuRohový
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:

Jako vybraní zástupci majitele nabízíme k prodeji krajní řadový rodinný dům v původním stavu se zahradou a garáží v obci Zakřany

Aktuální stav nemovitosti vybízí k různým druhům přestaveb a modernizací podle vašich představ, včetně možnosti rozšíření o půdní vestavbu. Dům je suchý a má 3 průchozí pokoje. Ze dvorku za domem je vstup do dílny a dalšího stavení.

Zakřany jsou malebnou obcí s krásnou okolní přírodou, je zde dobrá občanská vybavenost jako mateřská škola i základní škola, zdravotní středisko, restaurace, cukrárna, obchody atd. Vzdálenost od Brna činí cca 25 km, velmi dobrá dopravní dostupnost na dálnici D1. V obci je rozvinutá spolková, kulturní a společenská činnost (zahrádkáři, hasiči, Sokol, Junák) a velmi aktivní je i místní zastupitelstvo, které zajišťuje a má pod patronací celou řadu akcí (plesy, výstavy, zájezdy).

Obec Zakřany leží na úpatí vrcholků Křižanovské vrchoviny směrem na západ od Rosic a na severozápad od sousední obce Zbýšov. Obcí protéká Zakřanský potok, který je obklopen malebnými lesy. Zakřany leží v klidné oblasti, stranou frekventovaných silničních tahů.

Dům je určen k rekonstrukci nebo přestavbě, čemuž napovídá i příjemná cena. Doporučujeme. Financování zajistíme.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.