Pronájem

Pronajato | Pronájem bytu 3+1, 98 m², Brno, Joštova ulice

4
pronajato + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.01633-1
KategorieByty 3+1
LokalitaBrno
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná126 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění4. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIng. Věra Almasany
Ing. Věra Almasany

Naše společnost si dovoluje nabídnout k pronájmu nově zrekonstruovaný byt 3+1 o velikosti 98,54 m² na ulici Joštova v Brně.

Ve vybavení bytu je kuchyňská linka a plynový sporák. Vytápění bytu a ohřev vody je řešen samostatným kotlem na plyn, prostorná koupelna je s vanou a samostatné WC s větracím oknem. Okna ze tří pokojů směřují na ulici Joštova jihovýchodním směrem. Největší pokoj (cca 30 m² je průchozí do obou menších pokojů. V bytě jsou dvě prostorné komory. Parkování u domu není možné.

Smlouva na pronájem se uzavírá na půl roku s možností prodlužování 2 měsíce před uplynutím doby na pronájem. V nájemní smlouvě majitelé uvádějí, že je třeba vyřídit si pojištění odpovědnosti za škodu. Nájemné (15 000 Kč) je splatné vždy k 25. v měsíci na následující měsíc. Požadovaná kauce ve výši 15 000 Kč je splatná při předání bytu, elektřina (cca 1 000 Kč) se přepisuje u E.ON na bydlícího – nájemce. K nájemnému je třeba připočíst ostatní zálohy splatné rovněž k 25. v měsíci a tyto jsou: 770 Kč na 1 osobu (za spotřebu vody 550 Kč, výtah 70 Kč, společnou elektřinu 50 Kč, úklid společných prostor 100 Kč), záloha na plyn 2 000 Kč na celý byt.

Tato ulice se nachází u ulice Česká a nedaleko náměstí Svobody.

Byt je volný ihned. Prohlídky po telefonické domluvě.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.