Pronájem

Komerční/obchodní/vyúkové prostory (CP 523 m²), ulice Vídeňská

P4020001_2
1 190 Kč za m2/rok včetně poplatků, + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.00991
KategorieKanceláře
LokalitaVídeňská, Brno - Štýřice
OkresBrno-město
Plocha užitná523 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění2
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuOkraj obce
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeRNDr. Vítězslav Nováček
RNDr. Vítězslav Nováček

K dlouhodobému pronájmu nabízíme velice zajímavé prostory, jejichž celková plocha činí 523 m². Prostory jsou vhodné např. jako sídlo společnosti s kompletním zázemím (kanceláře, pracovny, výrobní/montážní plochy, učebny, skladové prostory). Lze je využít pro řadu aktivit: obchodní, komerční, výukové, nebo i jako lehká výroba či montovna apod.

Nemovitost se nachází v uzavřeném a střeženém areálu na ulici Vídeňská, po pravé straně hlavní komunikace směřující na jih od Brna (výpadovka na Břeclav, Mikulov, Znojmo, Vídeň). Jedná se o samostatně stojící dvoupodlažní objekt, přičemž k pronájmu se nabízí celé první patro s veškerým zázemím. V případě vážného zájmu lze pronajmout jen část objektu.

Pronajímané prostory v minulosti sloužily jako tři velké odborné učebny, dvě prostorné kanceláře a k dispozici jsou i další prostory vhodné k nejrůznějším účelům. Předností pronájmu této nemovitosti je skutečnost, že všechny místnosti a obslužné prostory mají vlastní vstup z centrální chodby. Prostory nabízí výborné zázemí pro zaměstnance, které je rovněž přístupné z centrální chodby. K dispozici jsou šatny, toalety, oddělené sprchy, úklidová místnost a kuchyňka.

Dle požadavků nájemce je možné upravit nebo pozměnit stávající dispozici vnitřního prostoru realizací nových sádrokartonových příček. Budova byla postavena koncem 80. let minulého století. Celý objekt je ve velmi dobrém a udržovaném stavu, byla provedena výměna původních oken za plastová.

Prostory jsou výjimečné svou polohou (blízkost hlavní dopravní tepny D1, D2) na okraji vyhledávané lokality, nabízejí velmi příjemné prostředí pro zaměstnance i klienty a velmi dobrou dopravní dostupnost s možností parkování přímo v uzavřeném areálu. Dopravu k objektu zajišťují i linky MHD (tramvaj, autobus).

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.