Pronájem

Pronajato | Pronájem zrekonstruovaného obchodního prostoru s výlohou na velmi zajímavém místě, Brno - Královo Pole, Palackého třída

DSC04292
pronajato
Ev. č.01261-1
KategorieObchodní prostory
LokalitaPalackého třída, Brno - Královo Pole
OkresBrno-město
Plocha užitná67 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeZdeněk Mikulášek
Zdeněk Mikulášek

Hledáte obchodní prostor v top stavu a na strategicky výborném místě? Pak je tato nabídka určena právě vám.

Se souhlasem majitele si vám dovolujeme nabídnout kompletně zrekonstruovaný obchodní prostor s výlohou nacházející se v revitalizovaném domě, z obchodního hlediska na velmi zajímavém místě, v těsné blízkosti Semilassa na hlavní třídě Králova Pole - Palackého třídě.

Obchodní prostor sestává z prodejní části s výlohou a s přímým vstupem o velikosti 22 m², dvou kanceláří umístěných v klidném vnitrobloku o velikosti 45 m² a WC s umyvadlem. Kanceláře i obchodní prostor lze pronajmout po domluvě i samostatně. Kvalitní masivní nábytek na míru lze v případě zájmu odkoupit za zvýhodněných podmínek od současného nájemce. Součástí kompletní rekonstrukce jsou i nové samostatné plynové kotle (v obchodním prostoru i v kanceláři), které snižují energetické náklady na minimum. Roční náklady na elektřinu + plyn pouze 2 500 Kč.

Obchodní prostor svou strategickou polohou splňuje podmínky pro podnikání závislé jak na průjezdnosti místa, tak i velké pěší průchodnosti. V rámci domluvy s majitelem lze využít k posezení i upravený vnitroblok před kancelářemi.

Obchodní prostor se pronajímá za cenu 12 878 Kč měsíčně a kanceláře za 6 000 Kč měsíčně. Prostory budou uvolněny od 1. 11. 2016 a prohlídky, které určitě doporučujeme, jsou možné po domluvě.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.