Pronájem

Pronajato | Pronájem komerčních (obchodních, kancelářských) prostor (CP 223 m²), ulice Osová, Starý Lískovec

SAM_5192_I
pronajato + energie a služby, + provize RK, včetně právního servisu
Ev. č.01000
KategorieObchodní prostory
LokalitaOsová, Brno - Starý Lískovec
OkresBrno-město
Plocha užitná223 m²
Plocha podlahová223 m²
Užitná plocha přízemí223 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
En. náročnost b.C - Úsporná
Ukazatel ENB136 kWh/m2 za rok
Sdílejte na FB nebo Twitteru:

Prostory k pronájmu (nejlépe dlouhodobému), jejichž celková plocha činí 223 m², jsou vhodné pro sídlo společnosti s veškerým zázemím. Lze je využít pro řadu činností – obchodní, komerční i skladové či lehká výroba apod. V současné době je prostor určený k pronájmu rozdělen na kanceláře a skladový prostor, jedná se však o variabilní prostor, který se dá dispozičně upravit dle potřeb nájemce.

Prostory k pronájmu jsou umístěny v samostatně stojícím dvojpodlažním objektu, který byl postaven v roce 2006 a k pronájmu se nabízí větší část prostoru umístěného v přízemí včetně společných prostor - sociální zázemí (kuchyňka, dámské a pánské toalety), které jsou sdíleny se společností provozující velkoobchodní činnost.

Předností této nemovitosti je vysoce nosná podlaha, hlazená, z drátkobetonu. Stávající kanceláře mají na podlaze koberec. Výhodou je rovněž snadný přístup do objektu velkými vraty, kudy mohou vjíždět i větší dodávky. Celý objekt je výborném technickém stavu, prostory jsou výjimečné svou polohou ve vyhledávané lokalitě, nabízejí velmi příjemné prostředí pro zaměstnance i klienty. Objekt je elektronicky zabezpečen a napojen na systém centrální ostrahy, připojení k internetu a dalším přenosům dat je bezproblémové a závisí na potřebách klienta.

Výborná dopravní dostupnost, zastávka MHD hned u budovy. Další velkou výhodou je bezproblémové parkování přímo u objektu.

Elektrická energie (220/380 V) je měřena podružným elektroměrem a je účtována podle skutečného odběru, zemní plyn a voda jsou účtovány v poměru ploch dle skutečné spotřeby.

Pronajímatel požaduje vratnou kauci ve výši jednoho nájmu.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.