Pronájem

Pronajato | Pronájem skladů - Židlochovice, Brno-venkov

IMG_1088
pronajato + provize RK
Ev. č.02070
KategorieSklady
LokalitaNádražní, Židlochovice
OkresBrno-venkov
Plocha užitná600 m²
Plocha pozemku2.318 m²
Plocha zastavěná645 m²
Počet podlaží1
Podlaží umístění1
Stav objektuDobrý
BudovaPanelová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeZdeněk Mikulášek
Zdeněk Mikulášek

Se souhlasem majitele si vám dovolujeme nabídnout k pronájmu přízemní skladovací prostory na oploceném pozemku. Areál s bránou a přímým vjezdem z hlavní pozemní komunikace se nachází pouhých 20 km jižně od Brna ve městě Židlochovice.

Celková plocha oploceného pozemku je 2 318 m², z toho zastavěná 645 m². Předmětem pronájmu je uzamykatelná hala o velikosti 300m2 a venkovní manipulační plocha, částečně i s přístřeškem o velikosti 1100m2. Výhodou je i možnost využití velké zpevněné plochy pro parkování např. nákladních vozidel. V areálu je zavedena elektřina, voda a kanalizace.

V případě zájmu lze po domluvě dále pronajmout silnicí oddělený sousední průmyslový areál (částečně nebo celý), nacházející se na oploceném pozemku, sestávající ze dvou rozsáhlých budov, s možností využití jako provozní, výrobní, kancelářské a skladové prostory. Tento sousední areál má stejného majitele a lze se dohodnout na konkrétních podmínkách.

Přímo ve městě Židlochovice se nachází veškerá občanská vybavenost. Do města je rychlé napojení sjezdem po dálnici D1.

Sklady jsou volné ihned a prohlídky jsou možné po domluvě.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.