Prodej

Prodej nové chaty, Zlámanky, Brno - Líšeň

1 900 000 Kč cena k jednání, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. č.02494
KategorieChata
LokalitaBrno - Brno-Líšeň
OkresBrno-město
Velikost1 pokoj
Plocha užitná25 m²
Plocha pozemku444 m²
Plocha zahrady428 m²
Počet podlaží2
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaRekreační
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIng. Věra Almasany
Ing. Věra Almasany

Láká vás užívat si první jarní dny na své vlastní chatě?

Exkluzivně vám nabízíme prodej rekreační chaty ve známé zahrádkářské oblasti v Brně-Líšni, kam se dostanete z Ondráčkové ulice, dále po ulici Zlámanky a pak po asfaltové cestě 1 rok staré až k uzamykatelné bráně k chatám.

V katastru Líšeň je vedena jako stavba k rodinné rekreaci s evidenčním číslem.

Jedná se o původní chatu, zcela opravenou (viz. dále), stojící na pozemku Statutárního města Brna, se zastřešenou letní kuchyní, která umožňuje užívat si chvíle klidu při stálém kontaktu s přírodou i během méně příznivého počasí.

Zahrada o výměře 428 m² je ve vlastnictví Statutárního města Brna, v užívání majitelů chat a nájemné za pronajaté pozemky za rok 2022 bylo 1 064 Kč.
Chata s podsklepením byla od roku 2020 kompletně opravena, byl použit zcela nový materiál. Je zde nově položena kvalitní dlažba venkovní i vnitřní v kombinaci s laminátem pro snadnější údržbu.

Nástavba je vystavěna z Ytongu, zateplena 5-15 cm polystyrenem, obložena dřevem.
Sklep (25 m²) je vystavěn z přírodního kamene a z cihel, okna plastová.

Přízemní podsklepená chata je dispozičně řešena obytným pokojem (22 m²) s kuchyňským koutem a elegantně vyřešeným prostorem na spaní pod stropem.
Z pokoje je vstup do koupelny (3 m²), která je vybavena sprchovým koutem s elektrickým bojlerem na ohřev vody.

Vstup do obytného prostoru je zabezpečen bezpečnostními dveřmi s bezpečnostním zámkem a celý prostor je monitorován kamerou.

Ve venkovní zastřešené letní kuchyni (25 m²) najdete krb, kamna (pec), udírnu a stylové posezení kolem prostorného stolu.
V příslušenství chaty je rovněž přijímací systém na VIFI.

V chatě je rozvedena elektřina, vytápění zajištěno pomocí krbových kamen.

Pitná městská voda k dispozici cca 70 m od chaty a je sezónní, studna před chatou opatřena čerpadlem může být čerpána po celý rok. Dále je k dispozici obecní voda sezonní vedena po povrchu až k chatě. Užitková voda využívána z nádrže dešťové vody u chaty.
Suché separační WC mimo chatu.
Elektřina je měřena podružným elektroměrem.

Součástí prodeje nemovitosti jsou dva skleníky i veškeré vybavení chaty, jak je patrno z fotek.
Z vysázených dřevin, keřů aj. uvádíme: 3 jabloně, 1 blumy, 2 třešně, 2 meruňky, 1 broskvoň, 1 ořech, 1 hrušeň, víno – 4 hlavy, rybíz černý, bílý, červený, 3 angrešty, maliny.

Z dalšího vybavení zůstává: veškeré dřevo na otop, 2 sekačky na elektřinu, 4 čerpadla na vodu, veškeré zahrádkářské potřeby, nábytek, nádobí, stůl, židle, atd.

Nemovitost je pravidelně udržovaná a pro své příjemné prostředí je vhodná k rekreaci, pro někoho možná i k celoročnímu bydlení. Celý relaxační prostor kolem chaty nabízí díky okrasným křovinám, květinám, vínu a stromům opravdu naprosté soukromí.
Chata je ihned volná. Volejte makléři.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.