Prodej

Prodáno | PRODÁNO Prodej chaty, 41 m² - Ivančice - Budkovice

prodáno
Ev. č.02290
KategorieChata
LokalitaIvančice - Budkovice
OkresBrno-venkov
Velikost2 pokoje
Plocha užitná51 m²
Plocha pozemku41 m²
Plocha zastavěná41 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaRekreační
Rok výstavby1964
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeMiroslava Ječmínková
Miroslava Ječmínková

Láká vás užívat si první jarní dny na své vlastní chatě?

Exkluzivně vám nabízíme prodej rekreační chaty ve známé chatové oblasti Jouřov, nacházející se cca 35 km od Brna, nedaleko Ivančic, směrem na Moravský Krumlov, v zalesněném údolí říčky Rokytná.
V katastru Budkovice je vedena jako stavba k rodinné rekreaci s evidenčním číslem.
Jedná se o původní chatu o zastavěné ploše 41 m² stojící na vlastním pozemku, se zastřešenou terasou, která umožňuje užívat si chvíle klidu při stálém kontaktu s přírodou i běhěm méně příznivého počasí.
Pozemek kolem chaty je ve vlastnictví Lesy ČR, v užívání majitelů chat. Chata s podsklepením jednak pod terasou, ale i pod zděnou částí chaty, prošla od roku 2013 částečnou rekonstrukcí a byli v ní nově provedeno položení betonové podlahy s dlažbou pro snadnější údržbu , vnitřní obložení dřevěnými palubkami, elektřina, střecha i obložení a zastřešení terasy.

Přízemní chata je dispozičně řešena větším obytným pokojem s jídelním stolem a židlemi, dvojlůžkem a třemi komodami, v přistavěné zděné části potom malá kuchyňská linka s lednicí a ložnice s palandovou postelí včetně komody. Součástí prodeje nemovitosti je i veškeré uvedené vybavení chaty.
V chatě je rozvedena elektřina, vytápění zajištěno pomocí kamen, možnost vaření na plynové bombě. Pitná voda k dispozici v nedaleké studánce, užitková voda využívána z akumulační nádrže dešťové vody u chaty.
Suché separační WC mimo chatu.

Nemovitost je pravidelně udržovaná a pro své příjemné prostředí je vhodná k rekreaci. Celý relaxační prostor kolem chaty nabízí díky okrasným křovinám a stromům, opravdu naprosté soukromí. Na pozemku u chaty je přichystáno venkovní ohniště a venkovní gril pro letní večery.
Přímo k objektu vede nezpevněná, ale udržovaná příjezdová cesta, s možností parkování u chaty.
Náklady spojené s užíváním chaty jsou - 420 Kč/čtvrtletně eletřina a 700 Kč/ročně popelnice.

Autem se k chatě dostanete z Brna, směr Rosice, Ivančice, Moravský Krumlov. Před Budkovicemi odbočka do leva na polní cestu, která je upravena a dobře sjízdná až k chatové oblasti Jouřov. Autobusem ze zastávky na rozcestí k Budkovicím, pak cca 15 - 25 min. chůze.

Chata je ihned volná k vašemu užívání.

Malebné údolí říčky Rokytná s rozsáhlými smíšenými lesy skýtá všestranné turistické a sportovní vyžití s možností rybaření, houbaření, pěší turistiky a cykloturistiky. Koupat se můžete u nádherných rybníků v Moravském Krumlově, kde je přírodní koupaliště s možností občerstvení a také ve Zbýšově na koupališti s tobogánem. Dětem se bude určitě líbit ve známém zábavném parku Permonium v nedalekých Oslavanech.

Pokud chcete mít svou chatu a podnikat se svou rodinou výlety po okolí, kontaktujte makléře pro prohlídku.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.