Prodej

Prodej chaty, 41 m² - Ivančice - Budkovice

1 908 900 Kč včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
Ev. č.02290
KategorieChata
LokalitaIvančice - Budkovice
OkresBrno-venkov
Velikost2 pokoje
Plocha užitná51 m²
Plocha pozemku41 m²
Plocha zastavěná41 m²
Stav objektuDobrý
BudovaSmíšená
Typ domuPřízemní
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuPolosamota
ZástavbaRekreační
Rok výstavby1964
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeMiroslava Ječmínková
Miroslava Ječmínková

Láká vás víkendový únik z města na svou vlastní chatu?

Exkluzivně vám nabízíme prodej rekreační chaty ve známé chatové oblasti Jouřov, nacházející se cca 35 km od Brna, nedaleko Ivančic, směrem na Moravský Krumlov, v zalesněném údolí říčky Rokytná. V katastru Budkovice je vedena jako stavba k rodinné rekreaci s evidenčním číslem.
Jedná se o původní chatu o zastavěné ploše 41 m² stojící na vlastním pozemku, se zastřešenou terasou, která umožňuje užívat si chvíle klidu při stálém kontaktu s přírodou i běhěm méně příznivého počasí.
Pozemek kolem chaty je ve vlastnictví Lesy ČR, v užívání majitelů chat. Chata s podsklepením jednak pod terasou, ale i pod zděnou částí chaty, prošla od roku 2013 částečnou rekonstrukcí a byli v ní nově provedeno položení betonové podlahy s dlažbou pro snadnější údržbu , vnitřní obložení dřevěnými palubkami, elektřina, střecha i obložení a zastřešení terasy.

Přízemní chata je dispozičně řešena větším obytným pokojem s jídelním stolem a židlemi, dvojlůžkem a třemi komodami, v přistavěné zděné části potom malá kuchyňská linka s lednicí a ložnice s palandovou postelí včetně komody. Součástí prodeje nemovitosti je i veškeré uvedené vybavení chaty.
V chatě je rozvedena elektřina, vytápění zajištěno pomocí kamen, možnost vaření na plynové bombě. Pitná voda k dispozici v nedaleké studánce, užitková voda využívána z akumulační nádrže dešťové vody u chaty.
Suché separační WC mimo chatu.

Nemovitost je pravidelně udržovaná a pro své příjemné prostředí je vhodná k rekreaci. Celý relaxační prostor kolem chaty nabízí díky okrasným křovinám a stromům, opravdu naprosté soukromí. Na pozemku u chaty je přichystáno venkovní ohniště a venkovní gril pro letní večery.
Přímo k objektu vede nezpevněná, ale udržovaná příjezdová cesta, s možností parkování u chaty.
Náklady spojené s užíváním chaty jsou - 420 Kč/čtvrtletně eletřina a 500 Kč/ročně popelnice.

Autem se k chatě dostanete z Brna, směr Rosice, Ivančice, Moravský Krumlov. Před Budkovicemi odbočka do leva na polní cestu, která je upravena a dobře sjízdná až k chatové oblasti Jouřov. Autobusem ze zastávky na rozcestí k Budkovicím, pak cca 15 - 25 min. chůze.

Malebné údolí říčky Rokytná s rozsáhlými smíšenými lesy skýtá všestranné turistické a sportovní vyžití s možností rybaření, houbaření, pěší turistiky a cykloturistiky. Koupat se můžete u nádherných rybníků v Moravském Krumlově, kde je přírodní koupaliště s možností občerstvení a také ve Zbýšově na koupališti s tobogánem. Dětem se bude určitě líbit ve známém zábavném parku Permonium v nedalekých Oslavanech. Dospělí ocení možnost návštěvy renesančního zámku v Moravském Krumlově, kde je k vidění světoznámý obrazový cyklus " Slovanská epopej" od Alfonse Muchy.

Pokud chcete už letošní jaro či léto prožít na své chatě a podnikat se svou rodinou výlety po okolí, kontaktujte makléře pro prohlídku.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.