Prodej

Prodáno | Prodej zasíťovaného pozemku v těsné blízkosti Brněnské přehrady v obci Hvozdec

3
prodáno
Ev. č.00538
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaHvozdec
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku900 m²
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeZdeněk Mikulášek
Zdeněk Mikulášek

Chcete bydlet v rodinném domě na klidném, romantickém, lesy obklopeném místě a zároveň je pro vás prioritou být ve výborné dostupnosti do města Brna? Pak je tato nemovitost určena právě vám.

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi pěkný zasíťovaný pozemek ideálního tvaru a velikosti nacházející se v těsné blízkosti Brna u Brněnské přehrady v malebné, lesy obklopené obci Hvozdec.

K prosluněnému západně orientovanému pozemku o celkové užitné ploše 900 m² a ideální šíři 20 m² vede zpevněná asfaltová komunice. K pozemku, který nabízí krasný otevřený výhled do krajiny, je zavedena elektřina. Jako zdroj vody je přímo na pozemku zkolaudovaná vlastní studna. V obci je plánována kanalizace a k pozemku je již zpracován a na katastru zanesen geometrický plán, kudy kanalizace bude vedena.

Výhodou je i výborná dostupnost na 5 km vzdálenou dálnici D1. Přímo v obci je základní občanská vybavenost a veškerá občanská vybavenost je pak pouze ve 3 km vzdálené obci Veverská Bítýška.

Pozemek schválený pro stavbu rodinného domu je svou polohou vhodný nejen pro velmi klidné rodinné bydlení, ale i jako výborné místo pro víkendové sídlo.

V případě zájmu o více informací nebo prohlídku pozemku neváhejte, prosím, kontaktovat makléře.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.