Prodej

Prodáno | Prodej pozemku, Javůrek, 25 km od Brna, 3054 m²

IMG_9864
prodáno + provize RK
Ev. č.00830-1
KategoriePozemky pro bydlení
Lokalita, Javůrek
OkresBrno-venkov
Plocha pozemku3.054 m²
ZástavbaObytná
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIng. Věra Almasany
Ing. Věra Almasany

Naše společnost si dovoluje exkluzivně nabídnout k prodeji rovinatý pozemek určený k výstavbě 1-2 rodinných domů v obci Javůrek, ležící zhruba 25 km severozápadně od Brna na okraji přírodního parku Údolí Bílého potoka, blízko sjezdu z dálnice D1.

Plocha pozemku je 3 054 m², je obdélníkového tvaru a následujících rozměrů: uliční šíře je cca 19,5 m a délky jsou kolem 168 m. Pozemek se nachází na okraji obce u cesty, přičemž sítě jsou téměř na hranici pozemku.

V Javůrku je obecní úřad, restaurace, obchod se smíšeným zbožím. Autobusové spojení s Brnem zajišťuje IDS ze stanice Dunajská ve Starém Lískovci. Školka, škola a lékař jsou v sousedním Domašově, kde je též nájezd na dálnici D1. Ve vesnici se udržují kulturní tradice – krojované hody, pouť, pálení čarodějnic.

Velmi doporučujeme ke klidnému bydlení v nádherné přírodě okolních lesů. S financováním rádi pomůžeme.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.