Prodej

Prodáno | Prodej rodinného domu 2+1 Olešnice, okres Blansko

prodáno + provize RK
Ev. č.02440
KategorieRodinné domy
LokalitaKlimentka, Olešnice
OkresBlansko
Velikost2 pokoje
Plocha užitná120 m²
Plocha pozemku729 m²
Plocha zastavěná273 m²
Plocha zahrady456 m²
Počet podlaží1
Stav objektuPřed rekonstrukcí
BudovaCihlová
Typ domuPřízemní
Poloha objektuV bloku
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeJosef Jindra
Josef Jindra

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji polořadový dům se zahradou na klidné ulici městečka Olešnice obklopeného krásnou krajinou českomoravské vrchoviny.

Dům je obdelníkového půdorysu 12x10 metrů, s orientací oken jihovýchod, jednopodlažní s jedním pokojem v podkroví a prostornou půdou vhodnou k případné vestavbě. Obytná část je celá podsklepená, další klenutý sklípek je mimo objekt s přístupem z ulice. Velká stodola lze využít jako garáž, dílna či další obytné prostory.
Střecha je sedlová s krytinou z betonových tašek, okna dřevěná, kastlová. Zdivo cihlové.
Zahrada s minimálním sklonem je oplocena a zatravněna. Vytápění je lokální na tuhá paliva, v obývacím pokoji je stylový krb.
Obecní vodovod a kanalizace. Elektřina 220V a 380V. Možnost vybudování plynové přípojky.

Dispozice:
kuchyň (11m²)
pokoj (21m²)
ložnice (11m²)
stodola (33m²)
koupelna (5,6m²)
WC (1,8m²)
sklípek (5m²)
veranda (17m²)
půda (100m²)
sklad, chodba, sklepy, zahrada, předzahrádka

Dům je určen ke kompletní rekonstrukci s možností využití jak k bydlení, tak k rekreaci či komerční činnosti.

Olešnice je trojúhelníkové městečko na Boskovicku ležící na Hornosvratecké vrchovině, která je součástí Českomoravské vrchoviny. Je přirozeným centrem severozápadního okraje okresu Blansko (kraj Jihomoravský). Okolí města sousedí s moravským okresem Žďár nad Sázavou (kraj Vysočina) a českým okresem Svitavy (Pardubický kraj). Město se nachází na moravské straně zemské hranice. Městečko se rozkládá na území 1. 251 hektarů v nadmořské výšce 541 metrů.
V městečku žije 1.730 obyvatel v 470 trvale obydlených domech s 580 byty.
Ke sportu se v Olešnici nabízí hned několik možností, pro letní měsíce fotbalové hřiště, tenisový kurt, volejbalová hřiště, koupaliště a pro zimní měsíce hala katolického domu, nová tělocvična u základní školy, kluziště s přírodním ledem a především nový, v roce 2006 postavený Ski-areál na kopci Kopaniny (délka 500m, převýšení 100m).

Občanská vybavenost:
lékařské středisko, lékárna, obchody, základní a mateřská škola, knihovna,

Významné stavby: kostel sv. Vavřince na náměstí, Olešnický pivovar, evangelický kostel, kostel sv. Mikuláše a katolický hřbitov, kulturní dům (Sokolovna), výroba modrotisku, dřevenice na Horním Vejpusku, Hlouškův mlýn, Staré divadlo (nejstarší kamenné divadlo na Moravě), lesopark Skalky,stará ledárna s Muzeem strašidel.
Zajímavá místa v okolí: hrad Aueršperk, tvrz Crhov, zámeček Lamberk, hrad Louka, zámek Křetín, Letovická údolní nádrž, Kunštát, Pyšolec, Rozseč, hrad Svojanov, Vírská přehrada, Zubštejn, hrad Pernštejn.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.