Pronájem

Pronajato | Pronájem bytu 1+kk, 43 m², Brno, Joštova

6E5E4CBA-831A-4460-BE7D-BF43911E8241
pronajato k měsíčnímu nájmu je třeba připočíst zálohy na elektřinu a plyn a 770 Kč na 1 osobu za služby a vodu, + provize RK
Ev. č.01868-1
KategorieByty 1+kk
LokalitaJoštova, Brno
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná43 m²
Počet podlaží6
Podlaží umístění6. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Poloha objektuV bloku
ZástavbaObchodní a obytná
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIng. Věra Almasany
Ing. Věra Almasany

Nabízíme k pronájmu byt 1+kk o velikosti 42,91 m² na ulici Joštova.

Okna jsou situována do vnitrobloku. V zařízení bytu zůstává pouze kuchyňská linka, sporák a pračka.

Nájemné (9 200 Kč) je splatné vždy k 25. v měsíci na následující měsíc, požadovaná kauce ve výši 10 000 Kč je splatná při předání bytu, elektřina (cca do 1 000 Kč) se přepisuje u E.ON na bydlícího – nájemce. K nájemnému je třeba připočítat ostatní zálohy ve výši 770 Kč na osobu, tj. za spotřebu vody (550 Kč), výtah, společnou elektřinu, úklid v domě a zálohu na plyn cca 1 000 Kč na byt. Vytápění bytu a ohřev vody samostatným kotlem na plyn. Smlouva na pronájem se uzavírá na půl roku s možností prodlužování dva měsíce před uplynutím doby na pronájem. Parkování u domu není možné.

Informace pro ty, kteří neznají Brno - bydlení se nachází téměř v centru Brna, tzn. kousek od náměstí Svobody a ulice České. Byt je volný od 1. 7. 2019.

Prohlídky po domluvě.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.