Pronájem

Pronajato | Podnájem nových obchodních prostor, ul. Dukelská, Brno - Husovice

3
pronajato + DPH + zálohy na služby a energie 5000,-Kč, provize RK + DPH, bez DPH, + provize RK
Ev. č.02226
KategorieKanceláře
LokalitaDukelská třída, Brno - Husovice
OkresBrno-město
Plocha užitná142 m²
Plocha podlahová100 m²
Plocha kanceláří100 m²
Počet podlaží4
Podlaží umístění1. NP
Stav objektuNovostavba
BudovaSkeletová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
Rok kolaudace2020
En. náročnost b.B - Velmi úsporná
Ukazatel ENB29.77 kWh/m2 za rok
podle vyhláškyvyhláška 78/2013 Sb
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeIvana Slavíčková
Ivana Slavíčková

Hledáte reprezentativní prostory pro vaše podnikání? Pokud ano, tak právě pro Vás máme designové prostory s parkováním a nechybí ani prosklená výloha do frekventované ulice.

Nabízíme podnájem dvou oddělených obchodních prostor v novém, moderním objektu na ul. Dukelská s venkovní terasou ve vnitrobloku a možností 3 parkovacích míst za el. závorou.
Jedná se o prostory v přízemí, propojené společnou chodbou, vybavené originálním, designovým nábytkem, moderní linkou. Součástí vybavení je i klimatizace, elektronický zabezpečovací systém. První prostor o ploše 36,6 m2 má prosklenou výlohu do ulice, nabízí se zde možnost využití jako malá kavárna či reprezentativní prostor pro setkávání s klienty.
Součástí prostoru je stylový recepční (výdejní) pult se zázemím za pultem, kde se nachází malá kuchyňka s myčkou, dřezem, malou lednicí a s připojením na profi kávovar. (Aktuálně je k dispozici profi kávovar Nespresso, možno ponechat)
Vybavení obsahuje 2 výškově stavitelné stoly, 3x pracovní židle, skříně na míru a posezení.

Druhý prostor má 64m2 s průchodem na venkovní terasu 42m2. Součástí těchto prostor je prosklená zasedací místnost s efektní obloukovou částí s TV a zasedacím stolem. Součástí prostor je také kuchyňská linka s barovým pultem, 6ti pracoviště s kontejnery a ergonomickými pracovními stoly.
Oba prostory jsou řešeny s ohledem na akustiku - v zasedací místnosti je dřevěný akustický obklad a v rámci prostor jsou zdi dekorovány designovými akustickými obklady.

Prostory jsou ihned k dispozici. Kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu.
Zálohy na služby a energie činí 5.000,-Kč. K prostoru náleží 3 parkovací místa, jedno místo 2.000,- Kč + DPH k ceně nájmu.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.