Pronájem

Pronajato | Pronájem zrekonstruovaného obchodního prostoru, Brno - Královo Pole, Palackého třída

DSC04271
pronajato
Ev. č.01300-1
KategorieObchodní prostory
LokalitaPalackého třída, Brno
OkresBrno-město
Plocha užitná23 m²
Počet podlaží2
Podlaží umístění1
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeZdeněk Mikulášek
Zdeněk Mikulášek

Hledáte obchodní prostor v top stavu a na strategicky výborném místě? Pak je tato nabídka určena právě vám.

Se souhlasem majitele si vám dovolujeme nabídnout kompletně zrekonstruovaný obchodní prostor s výlohou nacházející se v revitalizovaném domě, z obchodního hlediska na velmi zajímavém místě, v těsné blízkosti Semilassa na hlavní třidě Králova Pole, ul. Palackého třída.

Obchodní prostor sestává z prodejní části s výlohou a s přímým vstupem o velikosti 22 m² + WC s umyvadlem. Kvalitní masivní nábytek na míru lze v případě zájmu odkoupit za zvýhodněných podmínek od současného nájemce. Součástí kompletní rekonstrukce je i nový samostatný plynový kotel, který snižuje energetické náklady na minimum. Roční náklady na elektřinu + plyn pouze 2 500 Kč.

Obchodní prostor svou strategickou polohou splňuje podmínky jak pro podnikání závislé na průjezdnost místa, tak i velkou pěší průchodností. Prostory budou uvolněny od 1. 11. a prohlídky, které určitě doporučujeme, jsou možné po domluvě.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.