Prodej

Prodej bytu OV 3+1, Brno-Bohunice, ul. Vedlejší

rezervováno + provize RK
Ev. č.02468
KategorieByty 3+1
LokalitaVedlejší, Brno - Bohunice
OkresBrno-město
VlastnictvíOsobní
Plocha užitná65 m²
Počet podlaží8
Podlaží umístění3. NP
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaPanelová
En. náročnost b.G (PENB nedodán)
Sdílejte na FB nebo Twitteru:
Kontaktujte makléřeZdeněk Mikulášek
Zdeněk Mikulášek

Hledáte v Brně bydlení pro rodinu, nebo byt vhodný na pronájmy? Potom máme pro vás zajímavou nabídku.

V zastoupení majitele si vám dovolujeme nabídnout k prodeji byt OV 3+1 s lodžii, nacházející se v těsné blízkosti Masarykovy univerzity, Campus Square a Fakultní nemocnice, v lokalitě Bohunice, na klidné a ve slepé ulici Vedlejší.

Jihozápadně orientovaný, světlý byt je situovaný v 3n.p. a má celkovou užitnou plochu 64,5m2 + lodžie 5m2 + sklep 3m2(větší typ). Pokoje mají velikost 18, 12,5 a 8,5m2.
Byt je udržovaný ve standardu a specifická dispozice umožňuje, realizovat své představy do přestavby a modernizace. Jsou zde dobře řešeny úložné prostory v podobě vestavěných skříní a prostoru v zádveří, který lze přebudovat na šatnu. Byt nabízí i další možné úpravy, které lze probrat na osobní prohlídce. Starší nábytek viz. fotografie, bude v případě zájmu současnými majiteli odstraněn.

Dům prošel částečnou revitalizací: výměna oken, nový výtah, oprava střechy, úprava sklepních prostor, výměna vodoměrů, výměna bojlerů, nové schránky a zvonky. Dům byl postaven speciálním technologickým procesem, konstrukční soustava OP 1.11. Dobré tepelné vlastnosti a zpracování materiálů nevyžadují zateplení domu. V roce 2015 proběhla oprava dilatačních spár.

Vzhledem k převážné orientaci bytu na jihozápad a již splaceným úpravám na domě, jsou na bytě velmi nízké náklady na bydlení pouze ve výši do 3.500,-Kč/měsíčně + elektřina a plyn. Energetický štítek náročnosti PENB nebyl majiteli zatím dodán a proto je uvedena v inzerci třída G. Součástí společných prostor je kočárkárna a prádelna v 1p.p. Dům spravuje bytové družstvo Družba.

Velkou výhodou je poloha domu na velmi klidném místě a zároveň, ve velmi dobré pěší dostupnosti k veškeré potřebné občanské vybavenosti. Škola, školka, Lídl, středisko s veškerými nutnými službami vč. polikliniky je v dostupnosti do 300m. Kousek od domu je i Dopravní uzel na ul.Osové s přímým spojem mhd do centra Brna. Díky těsné blízkosti Masarykovy univerzity a Campus Square je byt i výhodnou investicí na pronájmy. Nedaleko se nachází koupaliště ve Starém Lískovci i vyhlášený aquapark Riviéra. Výpadovka na dálnici D1 a D2 je také na dosah.

Na bytě neváznou žádné právní závazky a je ihned volný. Prohlídky bytu, které určitě doporučujeme, jsou možné po domluvě.

Kontaktujte nás

Potřebujete poradit či pomoci najít bydlení?
Zanechte nám na sebe kontakt a naši makléři se Vám budou věnovat.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas s využitím Vašich osobních údajů, které jsou obsaženy ve formuláři. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat. Podrobnosti o nakládání s Vašimi osobními údaji a Vašich právech s tím souvisejících jsou obsaženy v zásadách zpracování a ochrany osobních údajů.